Vysoká bezpečnost stavebního spoření

 

Jedním z nejdůležitějších kladů stavebního spoření je jeho vysoká bezpečnost, díky které zaujímá přední místa v oblasti spoření.
 

Odborníci vám poradí výhodné stavební spoření!

 

Pokud si nejste jisti výběrem vhodné stavební spořitelny v ČR, dejte na rady našich zkušených odborníků, kteří vám zcela zdarma a nezávisle poradí, domluvte si nezávaznou schůzku již dnes! Stavební spoření srovnání vám nabízí podmínky jednotlivých stavebních spoření a na kalkulačce stavebního spoření si spočítejte celkový váš výnos ze stavebního spoření.
 

 

sjednat stavební spoření

 

Stavební spoření totiž mají možnost provozovat jen specializované banky a to na základě zvláštního oprávnění.


V současné době v ČR vlastní licenci pět stavebních spořitelen (viz. Stavební spoření v České republice), které musí být a jsou členy Asociace českých stavebních spořitelen a jejich podnikání je regulováno velmi striktními pravidly.

Také díky omezení rizikových obchodních aktivit stavebních spořitelen zákonem (Zákon č. 96/1993 Sb., o stavebním spoření a státní podpoře stavebního spoření) lze stavební spoření považovat za jeden z nejbezpečnějších finančních produktů!


Úspory ze stavebního spoření jsou navíc za zákona pojištěné stejně jako bankovní vklady u jakýchkoli bankovních institucí (do výše 100 % vkladu, max. 50 000 EUR).


Dobré fungování stavebních spořitelen v ČR potvrzuje i skutečnost, že se žádná ze stavebních spořitelen za celou dobu fungování stavebního spoření nedostala do žádných potíží.

 

sjednat stavební spoření

 

Chcete se dozvědět více o stavebním spoření, financování bydlení či jak ochránit vaše finance?

 

Využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku s hypotečním specialistou na stavební spoření, který přesně na míru sestaví váš finanční plán pro stavební spoření a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.
 

formulář pro zaslání dotazu


TOPlist