Stavební spoření srovnání

 

Našim cílem je, zasvětit vás do problematiky stavebního spoření a chceme, abyste měli dokonalý přehled o trhu stavebního spoření v České republice. Připravili jsme pro vás tuto sekci stavební spoření srovnání, kde  porovnáváme nabídku jednotlivých stavebních spořitelen na našem trhu.
 

Odborníci vám poradí výhodné stavební spoření!

 

Pokud si nejste jisti výběrem vhodné stavební spořitelny v ČR, dejte na rady našich zkušených odborníků, kteří vám zcela zdarma a nezávisle poradí, domluvte si nezávaznou schůzku již dnes! Na kalkulačce stavebního spoření si spočítejte celkový váš výnos ze stavebního spoření.
 

sjednat stavební spoření

Stačí si v našem stavebním spoření srovnání, vybrat to pravé spoření právě pro vaše finance a potřeby

 

Podívejte se proto na níže uvedenou tabulku, kde je pro vaši dobrou orientaci zobrazeno porovnání stavebního spoření a podmínek poskytující vybrané stavební spořitelny. Jak sami můžete vidět, podmínky stavebního spoření jsou víceméně dost podobné a záleží tedy jen na vás, jaký servis a poskytnuté služby danou společností, jsou pro vás ty nej přijatelnější.

 

Stavební spořitelna
Úrok ze spoření
Sjednat
  Buřinka - Česká spořitelna   2  % Sjednat stavební spoření
  Modrá pyramida 2 % Sjednat stavební spoření
  Raiffeisen 2  % Sjednat stavební spoření
  Wustenrot  2, 2  % (nebo 1 %) Sjednat stavební spoření


Domluvte si zdarma schůzka s naším specialilstou na stavební spoření, který vám nezávisle poradí to nejvhodnější stavební spoření pro vás!

 

sjednat stavební spoření

 

Chcete se dozvědět více o porovnání stavebního spoření, financování bydlení či jak ochránit vaše finance?

 

Využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku s hypotečním specialistou na stavební spoření, který přesně na míru sestaví váš finanční plán pro stavební spoření a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.
 

formulář pro zaslání dotazu

 


TOPlist