Stavební spoření České spořitelny

 Stavební spořitelna České spořitelny

aneb v České republice velice populární název této stavební spořitelny
 

Odborníci vám poradí výhodné stavební spoření!

 

Pokud si nejste jisti výběrem vhodné stavební spořitelny v ČR, dejte na rady našich zkušených odborníků, kteří vám zcela zdarma a nezávisle poradí, domluvte si nezávaznou schůzku již dnes! Stavební spoření srovnání vám nabízí podmínky jednotlivých stavebních spoření a na kalkulačce stavebního spoření si spočítejte celkový váš výnos ze stavebního spoření.
 

 

sjednat stavební spoření

 

Stavební spoření s Buřinkou

 

Stavební spořitelna České spořitelny byla založena v červnu roku 1994, disponuje velice hustou sítí poradenských míst a center a také má značně stabilní postavením, které jí garantuje většinový vlastník - Česká spořitelna.


Stavební spoření s Buřinkou se počtem klientů (cca 1 150 000) řadí na 2. místo mezi ostatními stavebními spořitelnami v ČR.

 

Důležité informace o Stavební spořitelně České spořitelny


-    sídlo společnosti: Vinohradská 3218/169, P. O. Box 117, 100 17 Praha 10
-    základní kapitál: 1 500 mil. Kč  
-    akcionáři:
           -    Česká spořitelna, a.s. (95 %)
           -    Bausparkasse der österreichischen Sparkassen AG (5 %)

 

sjednat stavební spoření

 
Stavební spoření Buřinka a jednotlivé jeho druhy naleznete ve stavební spoření srovnání nebo využijte zdarma našich služeb a  domluvte si schůzku s hypotečním specialistou na stavební spoření, který přesně na míru sestaví váš finanční plán pro stavební spoření a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.

 

formulář pro zaslání dotazu


TOPlist