Stavební spoření v České republice

 

Na českém trhu v současné době stavební spoření poskytuje 5 stavebních spořitelen. Všechny jsou členy Asociace českých stavebních spořitelen a podléhají jejímu přísnému dozoru.


•    Stavební spořitelna České spořitelny

•    Modrá pyramida stavební spořitelna

•    Raiffeisen stavební spořitelna

•    Wüstenrot – stavební spořitelna

•    Českomoravská stavební spořitelna

  

sjednat stavební spoření

 

Odborníci vám poradí výhodné stavební spoření!

 

Pokud si nejste jisti výběrem vhodné stavební spořitelny v ČR, dejte na rady našich zkušených odborníků, kteří vám zcela zdarma a nezávisle poradí, domluvte si nezávaznou schůzku již dnes! Stavební spoření srovnání vám nabízí podmínky jednotlivých stavebních spoření a na kalkulačce stavebního spoření si spočítejte celkový váš výnos ze stavebního spoření.
 

 

sjednat stavební spoření

 

Podle čeho si však lidé volí konkrétní stavební spořitelnu?


Zejména si stavební spoření vybírají podle předchozí zkušenosti, doporučení známého či podle dalších kritérií jakými jsou např. dostupnost pobočky či blízkost poradce, stabilita stavební spořitelny, počet klientů a v neposlední řadě si lidé stavební spoření volí podle úročení vkladů ze stavebního spoření. 


Abychom vám pomohli se zorientovat v problematice stavebního spoření, nabízíme vám stavební spoření srovnání jednotlivých stavebních spořitelen a jejich podmínek.
 

formulář pro zaslání dotazu

 

Chcete se dozvědět více o stavebním spoření, o možnostech financování bydlení či jak ochránit vaše finance?


Využijte zdarma našich služeb a  domluvte si schůzku s hypotečním specialistou na stavební spoření, který přesně na míru sestaví váš finanční plán pro stavební spoření a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.
 


TOPlist