Stavební spoření pro děti

 

Stavební spoření  je vhodným spořícím nástrojem pro každého člena rodiny, od těch právě narozených, školáků či studentů až po ty nejstarší neméně důležité členy.
 

Odborníci vám poradí výhodné stavební spoření!

 

Pokud si nejste jisti výběrem vhodné stavební spořitelny v ČR, dejte na rady našich zkušených odborníků, kteří vám zcela zdarma a nezávisle poradí, domluvte si nezávaznou schůzku již dnes! Stavební spoření srovnání vám nabízí podmínky jednotlivých stavebních spoření a na kalkulačce stavebního spoření si spočítejte celkový váš výnos ze stavebního spoření.

 

sjednat stavební spoření


Vaše děti vlastní bydlení možná zatím ještě neřeší, ale myslete proto vy na jejich budoucnost již nyní, uzavřete jim stavební spoření a usnadněte jim budoucí řešení bytových otázek.

 

Svým dětem můžete uzavřít smlouvu o stavebním spoření ihned po přidělení rodného čísla!


Stavební spořitelny mají o děti a tedy nezletilé klienty velký zájem a každá z nich se snaží klienty co nejvíce nalákat. Proto nabízí ke smlouvám o stavebním spoření pro děti další bonusy, např. snížení poplatku z uzavření smlouvy, finanční výhody, cestovní nebo úrazové pojištění a také zdarma studentské slevové karty.

Stavební spoření mohou za své děti založit pouze zákonní zástupci (rodiče případně soudem stanovený opatrovník), spořit za ně může však již kdokoli.

Stavební spoření pro děti lze sjednat pouze jedním ze zákonných zástupců nezletilého.

V případě výpovědi stavebního spoření pro děti je nutné splnit nutnou podmínku a žádost o výplatu peněz musí být podepsaná oběma zákonními zástupci, a to bez ohledu na to, zda jsou již případně rozvedeni.
 

formulář pro zaslání dotazu


Chcete se dozvědět více o stavebním spoření pro vaše děti?

 

Využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku s hypotečním specialistou na stavební spoření, který přesně na míru sestaví váš finanční plán pro stavební spoření a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.
 


TOPlist