Vyplacení exekuce

Řešit situaci včas se vyplatí. Pokud budete své závazky řádně splácet, nemusíte se do situace, kdy bude potřeba vyplacení exekuce, vůbec dostat. Ovšem stát se může cokoliv a exekuce se může objevit na majetku každého. V případě, že se dostanete do podobné situace, je potřeba zareagovat okamžitě a situaci řešit. Zvyšujete tím své šance na úspěšné se zbavené exekuce a zachránění majetku.
 

Jak se efektivně zbavit exekuce

Pokud už na svém majetku máte exekuci uvalenou, jediným řešením je její vyplacení. Vyplacení exekuce je pro většinu dlužníků jen stěží realizovatelné jinak než s pomocí úvěru na vyplacení exekuce. Takový úvěr pravděpodobně získáte spíš u nebankovních investorů a bude tak záležet, jestli má sloužit k vyplacení exekuce na movitém nebo nemovitém majetku.
 

Vyplacení exekuce na nemovitosti

Exekuce na nemovitosti je určitě mnohem nepříjemnější a rizikovější, ovšem pro řešení je tato situace snazší. Úvěr k vyplacení exekuce jednoduše zaručíte právě nemovitostí, u které budete vyplácet exekuci.
 

Exekuce na movitém majetku

Pokud máte exekuci na movitém majetku a disponujete vlastní nemovitostí, je situace také jednoduše řešitelná. Úvěr zaručíte vlastní nemovitostí a můžete ho čerpat téměř okamžitě. Ovšem pokud nemáte vlastní nemovitost, je potřeba ve vašem okolí najít někoho, kdo bude ochoten zaručit váš úvěr svou nemovitostí.
 

Jakou částku na vyplacení si můžete půjčit

  • Úvěr na vyplacení exekuce není finančně limitován
  • Záleží pouze na hodnotě zastavené nemovitosti
  • Úvěr obvykle bývá až do 70 nebo i 80% její hodnoty
 

Další parametry úvěru

  • Splácet úvěr můžete obvykle i dvacet nebo třicet let
  • Výše měsíčních splátek je závislá na půjčené částce i době splácení
  • Úroková sazba bývá od deset procent
 

Kde si nejlépe půjčit

Dnes existuje mnoho možností, kde sehnat peníze. Někteří investoři dokonce nabízí rychlé půjčky bez ručení. Ovšem takové úvěry bývají často velice nevýhodné. Proto se raději vždy poraďte s nezávislými poradci, kteří pro vás vyberou ten nejvhodnější úvěr,. Který vám opravdu pomůže ve vaší situaci.
 

TOPlist